• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TERZİ SEFER

www.terzisefer.com

Halı Yıkama

Halı Yıkama
Şahinler Halı Yıkama İşbirliği ile Halı Yıkama Hizmeti

Düzenli halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreli kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekânı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Birçok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.

Her halı, artıklardan emme yöntemiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulacak bir noktaya gelir. Böyle durumlarda halının derin temizlik gerektirdiğine ilişkin bazı emareler kendini göstermeye başlar:

Halı matlaşarak, desenlerinde ve dokusunda bozulmalar olacaktır.

Halı, ilk aldığınız gün gibi artık aynı renklerde değildir.

Halı; sandalye masa ve sehpa ayaklarının etrafında, kirli daireler olacaktır.

Eğer halınızda bu belirtilerden biri veya birkaçı oluşmuşsa, halınızın temizliğini yapma zamanı gelmiştir. Profesyonel bir temizleme işlemi için ECO DRY halı yıkama servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.

Düzenli halı yıkama yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz, halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden, renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Bitkisel halı şampuanları, doğal halı yıkama şampuanları kullanılmalıdır.

Profesyonellerin temizliğine güvenin.

Bir parke üzerindeki şarap lekesini silebilirsiniz ama kendi yöntemlerinizle halınızda oluşucak bir şarap lekesini çıkartamazsınız. Ne yazık ki halılardaki lekelerin çoğunluğu gitse de bir kısmı kalabiliyor. Tabi ki siz hemen bir profesyonel birini çağırmadığınız takdirde. Halılar ayrı ayrı sentetik, yün ve oryantal olarak çeşitlere ayrırarak bakılmak zorunda.       Halıda Leke Çıkarma       Halılarda lekeyi çıkarmak için en iyi yol lekeyle birlikte hızlı şekilde çalışmaktır. İyi ve kötü tüm pazarlama şirketleri halı yıkama alanında mallarını tanıtmak için bir yarış haline gelmişler ve bu alan pazarlamada önemli bir alan haline gelmiştir.       Ne yazık ki tüketiciler leke çıkarmaya yaramayacak ürünleri satın alıyorlar. Gerçekten iyi sonuç almak için lekeye ilk anda doğru şekilde uygulamak gerekir. Bizim hedefimiz teknisyenlerimizle en mükkemel sonucu almak ya da bir hiç olmaktır.Halıyı Buharla Temizleme
      Biz eviniz için en iyi yöntemlerle size buhar temizliği sunuyoruz. Buharlı temizleme son zamanlarda halı temizleme için bir numara haline gelmiştir. Bunun nedeni hem en etkili yöntem olması hemde ekolojik olmasıdır.       Bizim halı temizliğimiz son derece kaynar suyun (en iyi mikrop temizleyicilerden biri) halının en dibine kadar preslenmesiyle başlar. Su, kir, polen, toz akarları ve diğer tüm alerjik parçacıklar vakumlanarak makinamız tarafından emilir.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret32604
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Saat
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
Site Haritası